Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Widerberg, Frans (1934-2017)
Regnskur

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.h.: Frans W

Signert på baksiden, på blindrammen: "Frans Widerberg". Påtegnet med tittel og datert samme sted: "Regnskur 1971".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering