Widerberg, Frans(1934-2017)
Regnskur
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.h.: Frans W
Signert på baksiden, på blindrammen: "Frans Widerberg". Påtegnet med tittel og datert samme sted: "Regnskur 1971".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00