Diriks, Edvard(1855-1930)
Februarkveld 1925
Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1925.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: "Hiver en Norvège" (Vinter i Norge).
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000 med forbehold