Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Diriks, Edvard (1855-1930)
Februarkveld 1925

Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1925.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: "Hiver en Norvège" (Vinter i Norge).

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000