Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Driva 1895
Olje på lerret
66x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: "Driva". G. Munthe. 1895.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på lerret
66x49
Vurdering