Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Driva 1895

Olje på lerret
66x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: "Driva". G. Munthe. 1895.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering