Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Hvilende pointer i interiør 1887

Olje på mahogniplate
26x38
Signert og datert oppe t.h.: EP 87

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000