Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Hvilende pointer i interiør 1887

Olje på mahogniplate
26x38
Signert og datert oppe t.h.: EP 87

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000