Peterssen, Eilif(1852-1928)
Hvilende pointer i interiør 1887
Olje på mahogniplate
26x38
Signert og datert oppe t.h.: EP 87
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på mahogniplate
26x38
Vurdering