Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Sinding, Otto (1842-1909)
Ved hønsehuset

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Otto Sinding.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Im Hühnerhof.".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering