Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Gundersen, Helene (1858-1934)
Utsikt fra et vindu med geranium i potte

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x48
Signert nede t.v.: H Gundersen

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000