Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Gundersen, Helene(1858-1934)
Utsikt fra et vindu med geranium i potte

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x48
Signert nede t.v.: H Gundersen

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000