Gude, Nils(1859-1908)
Landskap med katt 1903
Olje på lerret
56x60
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Gude 1903
Statens Kunstutstilling.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
56x60
Statens Kunstutstilling.
Vurdering