Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Gude, Nils (1859-1908)
Landskap med katt 1903

Olje på lerret
56x60
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Gude 1903

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering