Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Gude, Nils(1859-1908)
Landskap med katt 1903

Olje på lerret
56x60
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Gude 1903

Statens Kunstutstilling.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000