Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Kihle, Harald (1905-1997)
Vonde Åsmund 1952-60

Olje på lerret
71x50
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1952-60

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 68.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000