Fjell, Kai(1907-1989)
Fruktkurv
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000