Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fantasi

Olje på plate
46x38
Usignert

Signert, datert og påtegnet på baksiden av platen: "HS - Th. L. Fantas (sic) variationer over et Luråsen motiv Yvistoga Kringlegaren Vinje, Telemark 1960".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr. 1.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering