Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fantasi

Olje på plate
46x38
Usignert

Signert, datert og påtegnet på baksiden av platen: "HS - Th. L. Fantas (sic) variationer over et Luråsen motiv Yvistoga Kringlegaren Vinje, Telemark 1960".

Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr. 1.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00