Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fantasi
Olje på plate
46x38
Usignert
Signert, datert og påtegnet på baksiden av platen: "HS - Th. L. Fantas (sic) variationer over et Luråsen motiv Yvistoga Kringlegaren Vinje, Telemark 1960".
Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr. 1.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00