Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
Interiør II Sørlandet

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: H F-G.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering