Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
Losfamilien

Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: H F-G.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 16.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000