Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike og gutt 1942

Olje på plate
52x42
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -42

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000