Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Deberitz, Per (1880-1945)
Kystlandskap 1936

Olje på lerret
59x68
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000