Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Willums, Olaf Martinius (1886-1967)
Mennesker ved bymur

Olje på lerret
80x80
Signert nede t.h.: Olaf Willums

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 12 500