Jacobs, Gerdi(1909-2001)
Byscene 1957
Olje på lerret
44x50
Signert og datert nede t.h.: Gerdi Jacobs 57
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
44x50
Vurdering