Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Jacobs, Gerdi (1909-2001)
Byscene 1957

Olje på lerret
44x50
Signert og datert nede t.h.: Gerdi Jacobs 57

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering