Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Sydlandsk landskap

Olje på lerret
59x73
Signert nede t.h.: A. Schultz

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000