Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Schultz, Alexander (1901-1981)
Sydlandsk landskap

Olje på lerret
59x73
Signert nede t.h.: A. Schultz

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000