Schultz, Alexander(1901-1981)
Sydlandsk landskap
Olje på lerret
59x73
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
59x73
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering