Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåt i opprørt sjø

Olje på lerret
44x57
Signert oppe t.v.: E. Berger

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500