Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskebåt i opprørt sjø

Olje på lerret
44x57
Signert oppe t.v.: E. Berger

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering