Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Fra Sørlandet

Olje på plate
32x42
Usignert

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden: "Fra Sørlandet Ragnhild Keyser".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering