Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Hagen, Else (1914-2010)
Kastevind

Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: "Perioden 70-76".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering