Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Rose, Knut (1936-2002)
Hors de Concours

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: Knut Rose

Påtegnet med tittel (Utenfor konkurranse) oppe t.v. Signert, datert og påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1994 Til Arnhild 29/6 -94".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering