Rose, Knut(1936-2002)
Hors de Concours
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.v.: Knut Rose
Påtegnet med tittel (Utenfor konkurranse) oppe t.v. Signert, datert og påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1994 Til Arnhild 29/6 -94".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00