Ulving, Even(1863-1952)
Vårdag, Åsgårdstrand
Olje på lerret
47x71
Signert nede t.v.: E. Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: ""Vaardag Aasgaardstrand"".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000