Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Ulving, Even (1863-1952)
Vårdag, Åsgårdstrand

Olje på lerret
47x71
Signert nede t.v.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: ""Vaardag Aasgaardstrand"".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000