Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Babord litt

Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 140 000