Krohg, Christian(1852-1925)
Babord litt
Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 150 000–200 000