Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Havneparti med seilskuter 1853

Olje på lerret
82x117
Signert nede t.v.: J Bennetter Datert nede t.h.: 10 Juni 1853

Angivelig fra Larkollen.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00