Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Eiebakke, August(1867-1938)
Prinsekammeret på Narvestad Gård 1917

Olje på lerret
84x106
Signert og datert nede t.v.: Aug Eiebakke 1917

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 75 000