Eiebakke, August(1867-1938)
Prinsekammeret på Narvestad Gård 1917
Olje på lerret
84x106
Signert og datert nede t.v.: Aug Eiebakke 1917
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
84x106
Vurdering