Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Eiebakke, August (1867-1938)
Prinsekammeret på Narvestad Gård 1917

Olje på lerret
84x106
Signert og datert nede t.v.: Aug Eiebakke 1917

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000