Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Grande, Severin (1869-1934)
Kvinne og barn i sommerlandskap 1919

Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: S Grande -19

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000