Grande, Severin(1869-1934)
Kvinne og barn i sommerlandskap 1919
Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: S Grande -19
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
68x77
Vurdering