Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Vågen i Bergen fra Klosteret

Olje på lerret
109x96
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: "E Werenskiold". Tittel påtegnet på plakett på rammen.

Statens Kunstutstilling 1905.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000