Werenskiold, Erik(1855-1938)
Vågen i Bergen fra Klosteret
Olje på lerret
109x96
Usignert
Signert på baksiden, på blindrammen: "E Werenskiold". Tittel påtegnet på plakett på rammen.
Statens Kunstutstilling 1905.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000