Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Vågen i Bergen fra Klosteret

Olje på lerret
109x96
Usignert

Signert på baksiden, på blindrammen: "E Werenskiold". Tittel påtegnet på plakett på rammen.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling 1905.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 55 000