Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Nørregaard, Asta (1853-1933)
Oppstilling med kobberfat, grønnsaker og frukt

Olje på lerret
101x121
1925 Signert og datert oppe t.h.: Asta Nörregaard 1925.

UTSTILT:

Blomqvists Kunstutstilling, Oslo 1925, kat.nr. 76.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering