Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Ythjall, Terje(1943-)
Noe om det å flytte 1983

Olje på lerret
40x60
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: T. Ythjall T. Ythjall 1983

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000