Ythjall, Terje(1943-)
Noe om det å flytte 1983
Olje på lerret
40x60
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: T. Ythjall T. Ythjall 1983
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000