Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Ythjall, Terje (1943-)
Noe om det å flytte 1983

Olje på lerret
40x60
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: T. Ythjall T. Ythjall 1983

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000