Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Inntoget

Olje på lerret
80x80
Signert nede t.h.: Gullvåg

Malt i 1999 som ett av 4 malerier i samme størrelse med samlet tittel: "Korsfestelsen".

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 44 000