Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Hanno, Carl von (1901-1953)
Tunnelarbeidere 1937

Olje på lerret
98x132
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 37

Påtegnet med tittel på svensk på utstillingslapp på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Riksförbundets för bildande konst: utställning nr. 15, med tittel: "Tunnelarbetare".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering