Hanno, Carl von(1901-1953)
Tunnelarbeidere 1937
Olje på lerret
98x132
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 37
Påtegnet med tittel på svensk på utstillingslapp på baksiden, på blindrammen.
Riksförbundets för bildande konst: utställning nr. 15, med tittel: "Tunnelarbetare".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00