Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Utsikt mot Balbergkampen, vinter 1918

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1918.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 51 med tittel "Vinter". Kunstnernes Hus, Oslo 1959 ,kat.nr. 125 med tittel: "Gult hus". Kunstnernes Hus, Oslo 19(?), kat.nr. 124.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000