Hanno, Carl von(1901-1953)
Murerkneipen 1925
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno Paris 25
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
50x61
Vurdering