Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Hanno, Carl von (1901-1953)
Murerkneipen 1925

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno Paris 25

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000