Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
To gutter og en pike på svaberg

Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: J Heiberg

Angivelig kunstnerens sønn, datter og nevø malt på Kjelsøy i Kragerøfjorden.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1980, kat. nr. 37.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering