Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Interiør, Espevika 1934

Olje på lerret
68x55
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -34

Signert på baksiden av lerretet: "Henrik Lund Oslo".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 138 med tittel: "Interiør, Espevika".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 190 000