Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fra Holmsbu 1921

Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: HS 21

Utsyn mot Bergeråsen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering