Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Holmsbu 1921

Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: HS 21

Utsyn mot Bergeråsen.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00