Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Holmsbu 1921
Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: HS 21
Utsyn mot Bergeråsen.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Olje på lerret
55x66
Utsyn mot Bergeråsen.
Vurdering