Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Syriner 1924

Olje på lerret
67x78
Signert og datert nede t.h.: S Grande -24

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Syrener".

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500 med forbehold