Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Grande, Severin (1869-1934)
Syriner 1924

Olje på lerret
67x78
Signert og datert nede t.h.: S Grande -24

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Syrener".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500 med forbehold