Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Storstein, Aage (1900-1983)
Familie i båt

Olje på lerret
80x105
Signert nede t.v.: Storstein

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 180 000