Storstein, Aage(1900-1983)
Familie i båt
Olje på lerret
80x105
Signert nede t.v.: Storstein
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
80x105
Signert nede t.v.: Storstein
Vurdering
NOK 150 000–200 000