Kavli, Arne(1878-1970)
Ved staffeli
Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: A. Kavli
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering