Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Ved staffeli

Olje på lerret
67x75
Signert nede t.v.: A. Kavli

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000