Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sittende kvinne 1942

Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000 med forbehold