Johannessen, Jens(1934-)
Fra Tydalssuiten
Akvarell, lysmål
74x55
Signert nede t.h.: JJ
Nummerert nede t.h.: NR 16.
Fra 1981.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Akvarell, lysmål
74x55
Signert nede t.h.: JJ
Nummerert nede t.h.: NR 16.
Fra 1981.
Vurdering
NOK 70 000–90 000