Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Fra Tydalssuiten

Akvarell, lysmål
74x55
Signert nede t.h.: JJ

Nummerert nede t.h.: NR 16.
Fra 1981.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000