Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Sandberg, Einar (1876-1947)
Storgaten i Lillehammer

Olje på lerret
57x64
Signert nede t.h.: Einar Sandberg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen, samt datert samme sted: "1925/26?".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000