Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes, Grimstad

Olje på lerret
93x122
Signert nede t.v.: A. Kavli-

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000