Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel

Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av platen: "Knut Rose -77".

Hässelby Slott, Stockholm 1978, kat.nr. 26. Bergens Kunstforening, Festspillutstillingen 1979, kat.nr. 56 med tittel: "Uten tittel" og Trondhjems Kunstforening 1979, kat.nr. 56.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000