Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Danserinne 1951

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000