Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Danserinne 1951

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000