Danserinne 1951
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på plate
55x46
Vurdering