Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1886

Olje på lerret
45x71
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1886.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000