Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinner i interiør

Akvarell, lysmål
24x35
Signert nede t. v.: Arne Ekeland

Vurdering

Tilslag NOK 10 000