Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Kvinne som syr

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x25
Usignert.

Påtegnet på baksiden: Dette skal være Dørnbergers mor, malt av Dørnberger.

Vurdering
NOK 4 000