Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Blek vintersol 1944

Olje på plate
42x49
Signert og datert nede t. h.: S. Steen Johnsen 44

Påtegnet med tittel og datert på baksiden.

Vurdering
NOK 5 000