Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Oppstilling med frukt
Olje på plate
50x61
Signert nede t. h.: Bj. Smith-Hald
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
50x61
Vurdering