Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith-Hald, Bjørn (1883-1964)
Oppstilling med frukt

Olje på plate
50x61
Signert nede t. h.: Bj. Smith-Hald

Vurdering